Overzicht

Viering hoogste punt Cluster Zuid

Nieuws 12 dec 2022

Op 6 december 2022 hebben we een mooie mijlpaal gevierd op de bouwplaats van Cluster Zuid. Dit gebouw van Universiteit Leiden wordt gerenoveerd om moderne en duurzame huisvesting te bieden aan de groeiende Faculteit Geesteswetenschappen. 

Vice-decaan Jeroen Touwen had de eer om de vlag te hijsen: ‘Het bereiken van het hoogste punt is een nieuwe mijlpaal in de ontwikkeling van de Humanities Campus’.

De uitvoering van de renovatie ligt bij Combinatie Cluster Zuid bestaande uit Constructif en Kuijpers. Op naar de volgende mijlpaal!

Meer weten? Lees het volledige nieuwsbericht op de website van Universiteit Leiden.

Foto’s: Pim Rusch

‘Het bereiken van het hoogste punt is een nieuwe mijlpaal in de ontwikkeling van de Humanities Campus’.

Ook interessant

Zaterdag 17 juni is weer de Dag van de Bouw!

Lees meer
Nieuws 08 jun 2023
_VO_0062

Gebouw vol Energie is officieel geopend!

Lees meer
Events Nieuws 26 mei 2023

Deel dit artikel

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details